אלבום תמונות דיגיטאלי

אפשרות מדהימה בתור מתנה לעובדים או בתור מוצר פירסום לעסק או לחברה היא יצירת אלבומי תמונת לחברה או למפעל וחלוקתו לכל צוות העובדים

 

אלבום דיגיטאלי –  כשהטכנולוגיה נרתמת לטובת הנוסטלגיה

כמו תחומים רבים אחרים, גם עולם העיצוב הגרפי והדפוס עבר תמורות מופלגות מאז הפכו המחשב האישי והאינטרנט כלי עבודה עיקריים וזמינים כמעט לכל אחת ואחד בסביבתנו. עיצוב אלבומי תמונות הוא דוגמא נהדרת לתחום שהמהפכה הטכנולוגית נתנה לו כלים חדשים ושינתה מן הקצה אל הקצה את פניו הגרפיים של התוצר המקובל, גם אם הוא עדיין נשען על אותם תכנים של תיעוד רגעים אישיים ושימור רגעי קסם לטובת עצמנו ולטובת הדורות הבאים.

 

אמת היא, כי כפי המדובר בתחומים אחרים המשלבים בין תחביב, אמנות שימושית ומנהגים חברתיים, גם עיצוב אלבומי תמונות שנעשה באופן ידני, הוא בעל חותם אישי וקסם שאין לעמוד בפניו. ויחד עם זה, עיצוב אלבום תמונות באמצעות תוכנה ייעודית הניתנת להורדה מהאינטרנט, מאפשר כמה וכמה יתרונות שאין להתעלם מהם:

 

ציר המעבר בין אלבום לספר מתרחב: התוכנות הייעודית המשמשות לצורך עיצוב אלבומי תמונות, מאפשרות למעשה להפוך את האלבום האישי שלכם לספר. באופן כזה, במקום לעצב אלבום תמונות משפחתי קלאסי, ניתן לשלב בו לא רק תמונות אלא גם סיפורים, איורים סרוקים ואפקטים עיצוביים שונים בקלות ובנוחות.

דגש על טקסטים: בהמשך לדמיון ההולך וגובר בין אלבומים לספרים, יש דגש חשוב על האפשרות לכתיבת ושילוב טקסטים ארוכים באלבום התמונות. הטקסטים יכולים להופיע כחטיבה אחת, להיות מחולקים או להופיע אפילו על גבי התמונות עצמן

הגדלת ארגז כלי העבודה: התוכנות הגרפיות המתקדמות המשמשות את מי שבוחר או בוחרת  לבצע עיצוב אלבומי תמונות דיגיטליים, מציעות שפע עצום של אפשרויות ופונקציות הפעלה ואפקטים. ניתן להשתמש בכמה תמונות כדי לייצר תמונה פנורמית, להגדיל ולהקטין תמונות, להכהות ולהבהיר, להפוך לשחור לבן, לאייר על גבי התמונה, להוסיף סוגי רקע ומסגרות שונות ועוד ועוד אפשרויות יצירתיות שלא רק הופכות את חוויית העיצוב נעימה יותר, אלא מעשירות ומגוונות את התוצר הסופי.

פורמטים שונים של אלבומים: החל מאלבומי חתונה מהודרים שתכינו בעצמכם, דרך יומנים אישיים משולבי תמונות, ספרי מחזור ועד אלבום מתנה לסבא וסבתא – עיצוב אלבומי תמונות באינטרנט מאפשר לכם את הפקתם של אלבומים וספרים בפורמטים ייעודיים שונים, מסורתיים או חדשניים לבחירתכם.

 

מאמר חדש באתר- כרטיסי ביקור לעסקים