מארזים לעטים

קופסאות לעטים

בעולם המודרני קיימים עטים לשימושים שונים כגון עטים למתנה, עטים עם חריטה, עטים לכתיבה, עטים ליופי  ועוד מגוון רחב של סוגים. מגוון  עוד יותר גדול הינו בסוגי המארזים  לעטים. בכדי לתת עט במתנה למכר נשמש במארזים לעטים בצבעים ובעיטורים  שונים וזאת על מנת להתאים את המתנה  למקבל המתנה. בנוסף, לאכסון עטים או למעמד  שלהם ליופי ועיצוב נשתמש במארזים  שונים.

מארזים  מהודרים

ישנם מארזים מהודרים  לעטים מארזים אלו כוללים ספוג לקיבוע ומניעת פגיעות בעט היוקרתי תוך  שימוש במתכות שונות או פלסטיק מסוגים שונים בתוכו מצוי הריפוד. קיבוע  העט משמש לרוב להבלטתו ולאפשרות להציבו במשרד, בבית או בכל מקום תוך הבלטה  של העט.

מארזים  לעטים בודדים, זוגות  ושלשות

בשוק המארזים לעטים  קיימים מארזים המאפשרים אכסון של עט בודד אחד. לרוב כאשר מוגשת עט כמתנה  ניתן לראות שימוש במארז לעט  בודד. מארזים לזוג עטים ולשלשה של עטים גם הם קיימים בשוק ונפוצים יותר במכירה של כמות עטים גדולה. לרוב יהיו העטים  זהים בעיצוב שלהם אך שונים בצבעם.

מארז  עטים עם חריטה

אחת המתנות הפופולאריות כיום בישראל הינה עט עם חריטה אישית. עט שכזו מאפשרת להציב  ולהציג אותה בשולחן העבודה שלנו במשרד  לדוגמא בכדי להציג לעוברים ושבים  את הכרת התודה שקיבלנו. עטים עם חריטה  מגיעים לרוב בתוך מארז מהודר או בסטנד  מעוצב להפליא ומוסיפים משמעותית לעיצוב המשרד או המקום בו מוצב העט. חשוב לציין כי זוהי גם מתנה שכיף לקבל והיא מועדפת ביותר על ידי מקבלי המתנות.

מארזים  לאכסון עטים

מרזים לעטים מאפשרים  גם אכסון ועמידה של עטים על גבי השולחן ובכך מעניקים נוחות ונגישות מקסימאלית  לעטים שלנו. ביום עבודה עמוס אין  באפשרותנו לעצור ולחפש את העט  הרצוי בצבע הרצוי ונרצה להגיע  למקסימום נוחות. גם בעבודה אל מול הלקוח  נרצה להיות נגישים כמה שיותר לעטים  ולשאר כלי הכתיבה שלנו.

מארזים לעטים מאפשרים  לנו להוסיף הקדשה, לעטר ולשנות את המתנה  כאוות נפשנו בכדי להתאימה ביותר  למכרינו. עטים במארזים מאפשרים הצבה במקומות בולטים, נוחות ונגישות  לעטים המשמשים אותנו לאורך  כל היום בכל פועלינו כמעט.

לסקירת מוצרי פרסום באתר של דפוס שורות  www.shurot-print.com