מתנות פרסום

בשוק מסתובבים אלפי רעיונות למוצרי פרסום כאלו ואחרים כשהיצירתיות היא אינסופית. בעלי עסקים  רבים משתמשים בשיטה זו של מוצרי  פרסום בעיקר בשל העלות הנמוכה והתועלת הרבה שטמונה בפרסום על גבי  מוצרים שונים המשמשים אותנו בחיי היום-יום וגלויים בפני קהל רב של לקוחות.

רעיונות למתנות פרסומיות

לוח שנה

לוח שנה ועליו  שם ולוגו החברה הוא מתנה נהדרת  לציבור הלקוחות. הצבת לוח שנה קטן  שניתן להציב על כל שולחן עבודה  או לתלות בכל מקום הוא בעל פוטנציאל פרסומי אדיר שכן לקוחותינו יוכלו  להציב אותו במקום עבודתם ובכך לתת  לו במה רחבה יותר או לחילופין בביתם. בכל אחת מהסיטואציות נקבל פרסום  לעסק שלנו.

מחזיק מפתחות

מפתחות הרכב והבית  הולכים איתנו לכל מקום. לרוב כשניכנס לבית, מסעדה, עבודה או לכל מקום אחר נעדיף להניח את המפתחות על השולחן בכניסה, לידינו, על קופסת הסיגריות ועוד. כעט מחזיק המפתחות גלוי לכל ונותן לחברה שהלוגו שלה מוטבע עליו פרסומת נהדרת. מחזיק המפתחות גם הוא שימושי ביותר בחיי היום-יום ומעלה לראשנו את החברה כשנחפש את אחד ממוצריה.

עטים  וכלי כתיבה

כולנו משתמשים בעטים  ובכלי כתיבה כאלו ואחרים. עטים וכלי כתיבה מהווים מוצרי קידום מכירות ופרסום מעולים היות והשימוש בהם הוא מרובה  והם גלויים לכל. עט ועליו חריטה  או הדפסה עם לוגו החברה מהווים פרסומת משמעותית לעסק שכן החשיפה של העט  היא רבה ביותר. מתנה שכזאת ללקוחותינו העסקיים יכולה להוות מקור פרסומי אדיר.

מוצרי קידום מכירות יכולים להוות גיבוי מצויין למערך של פרסום באינטרנט