עטים עם לוגו

עטים עם לוגו מובילים את שוק מוצרי קידום המכירות ומוצרי הפרסום זה שנים רבות הודות ליתרונות הרבים של העט לצורכי פרסום ושימושיו היום יומיים. עטים עם לוגו עוזרים לכל עסק לקדם ולפרסם עצמו בצורה יעילה וזולה במיוחד ללא צורך בקמפיינים פרסומיים רחבי היקף.

יתרונות עטים עם לוגו אל מול  שוק מוצר קידום  המכירות

שימוש יום יומי.

השימוש בעטים  הינו יום יומי ולרוב הם גם הולכים אתנו לכל מקום. חלוקה של עטים עם לוגו העסק לספקים, לקוחות ומכרים יכול להביא  לפרסום העסק בכל המקומות בהם ישתמשו הלקוחות, הספקים והמכרים בעטים שלנו. כך נקבל פרסומת רחבת היקף.

מחיר זעום

מחירי העטים נמוכים במיוחד וניתן לקנות כמויות עטים גדולות במחירים מצחיקים במיוחד המתאימים גם לעסקים הקטנים ביותר. כך יוכל כל בעל  עסק לרכוש עטים עם לוגו ולחלק אותם לכל הנכנס לעסק. המחיר הזעום  יביא לכמות גדולה של עטים אותם נחלק לכמות ענקית של לקוחות. לקוחות חדשים  מובטחים בשיטה זו.

עטים  עם לוגו חרוט

מלבד הדפסת לוגו על עטים ניתן גם לחרוט את הלוגו על העט. רכישה של עטי יפים ממתכת מאפשר  חריטה על העט בצורה המושכת את העין ובכך מהווה גם מתנה יפה ונהדרת ללקוחות, ספקים, מכרים ושותפים לעבודה. אותם אנשים נושאים עליהם את העט עם הפרסומת  לעסק ומפיצים אותה לכל הנקלע בדרכם.