מגוון רעיונות למתנות מקוריות ומיוחדות עבור יקיריכם

מגוון מתנות מקוריות  מכל הסוגים ובכל טווחי המחירים

טייס ליום אחד

להטיס ולטוס במטוס פרטי ביום המיוחד. כל מסע ארוך מתחיל בצעד אחד קטן. זהו משפט חשוב לא רק למי שחולם לצאת למסע לטיפוס הרים, זה משפט שנכון להרבה דברים בחיים. אנשים לעתים חוששים מלהתחיל לעשות את מה שהם רוצים וצריכים לעשות, החשש הזה מונע מהם להתקדם. גם לעתים אנשים רוצים שקצב ההתקדמות שלהם אטי מדי ולכן הם מתייאשים. אך יש לזכור שלעתים עם הניסיון קצב ההתקדמות נעשה מהיר יותר, וכמו כן – עדיף להתקדם לאט מאשר לא להתקדם בכלל. כך גם בטיסה, להיות טייס ליום אחד מאפשר להתחיל את המסע הארוך, וכמו כן זו גם אפשרות שיכולה להיות מעולה למי רוצה רק לטעום ליום אחד חוויה בלתי נשכחת.

לאתר שלנו  http://israelsky.com/

חופשה בצימרים רומנטיים

צימרים רומנטיים בצפון מהווים מסיבות אלו את הצימרים הפופולאריים ביותר עבור זוגות רבים. יחד עם זאת אסור להזניח את המבחר הרב של צימרים רומנטיים בשאר חלקי הארץ, וחשוב מאוד להזכיר את הפוטנציאל הרומנטי של אזורים אחרים. כך למשל ישנם לא מעט צימרים מקסימים באזור ירושלים וההרים שסביבה, כאשר הנוף שם מזכיר במידה רבה את הנוף הצפוני אך משלב כמובן את היתרון של מקום קרוב יותר למרכז. גם הנגב ואזור דרום הארץ מציעים לא מעט אטרקציות לזוגות רומנטיים, כמו זריחות קסומות במדבר או שמיים זרועי כוכבים, ללא ספק הנוף המושלם לחופשה רומנטית בצימר.

טיפול בדמיון מודרך

הבסיס העומד מאחורי טכניקת דמיון מודרך מבוסס על הרעיון שהמוח שלנו מסוגל, ע”י מיקוד במחשבות מסוימות ועל-ידי שימוש בחושים שלנו, להביא את הגוף לאותו מצב בו הוא נמצא בזמן אמת, כאילו החוויה אכן מתרחשת כאן ועכשיו. אפשר כמובן גם לתת קורס רגשי בסגנון דומה עם ערך נפשי עמוק.

הדפסת אלבום תמונות אישי

אלבום תמונות דיגטלי מעוצב אישית עם תמונות שלכם או של יקיריכם
לאתר של בית הדפוס שלנו

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער לא רצוי סבלה ממחלוקת לאורך השנים. עם התקדמות הטכנולוגיה קל יותר לקבל את העובדה שפרוצדורות כאלה הן נפוצות פשוטות. ישנן מספר סיבות מדוע אנשים רוצים להיפטר משערם. זה נע בין נושא ההופעה האישית עבור חלק ועניין של בטחון עצמי עבור חלק אחר. יש אנשים אשר נוטים לחשוב כי התוצאות של הסרת שיער בלייזר אינן משביעת רצון, אם כי עבור רוב האנשים התוצאות אכן עומדות בציפיות שלהם. זה מסתכם בדעה אישית, אם כי רוב האנשים שעברו את ההליך בהחלט שמחים על התוצאה.

כפי שאתם בטח יכולים לראות -יש מתנות שלא מתאימות לכל אחד ואפשר לתת אותם רק למי שמכירים ממש טוב.

בגדול צריך לזכור להיות מקוריים ולתת את הלב למי שאתם אוהבים.

שלכם,

דוביק,

מאי, 2013