מזרונים- מוצר צריכה בהתאמה אישית

מזרונים כמו מוצרי צריכה רבים אחרים, הפכו בשנים האחרונות, להיות מוצר צריכה הנמכר בהתאמה אישית, מי שירצה יוכל למצוא היום מזרונים בגדלים שונים, מזרונים מחומרי גלם שונים, מזרונים בצורות שונות, מזרונים הפועלים בטכנולוגיות שונות, וכן מזרונים המותאמים לאנשים בעלי בעיות רפואיות שונות.

אז הנה סקירה של מזרונים המותאמים בהתאמה אישית לצרכנים השונים.

מזרונים בגדלים שונים- אמנם בשוק יש מזרונים סטנדרטים, אבל ניתן למצוא גם מזרונים שאינם בגדלים סטנדרטים, אלא מזרונים בגדלים מיוחדים המותאמים לאנשים גבוהים, לאנשים גדלי מימדים, לאנשים בעלי מידה לא קונבנציונאלית וכד'.

מזרונים בצורות שונות– מרבית המזרונים שנוכל למצוא בחנויות המזרונים הם מזרונים מלבניים, אולם מי שירצה מזרון מיוחד המותאם לדרישותיו יוכל לדרוש בהזמנה מיוחדת מהיצרן מזרון מעוגל או מזרון  משולש, חשוב לציין שמזרונים בצורה מיוחדת ניתן לדרוש בעיקר אצל יצרני המזרונים הגדולים.

מזרונים מחומרי גלם שונים– שוק המזרונים עמוס היום לעייפה במזרונים העשויים מחומרי גלם שונים, יש מזרוני ויסקו, ויש מזרוני לטקס, ויש מזרוני ספוג וכך הלאה והלאה, וכל צרכן יכול לבחור לעצמו את המזרון המתאים לו , ואשר עונה על צרכיו.

מזרונים עם כיסויי בד שונים – לכל מזרון ומזרון יש היום כיסוי בד בעובי שונה , ובצבע שונה, הצרכן יכול לבחור, את עובי הכיסוי הנוח לו, ואת צבע הכיסוי המוצא חן בעיניו ואשר מתאים לעצוב החדר שלו, ואשר נראה לו נוח בכל מיה שקשור לניקוי המזרון, כיסוי מזרון כהה  יהיה קל לניקוי כיסוי מזרון בהיר יהיה קשה לניקוי.

מזרונים המיועדים למטרות רפואיות – היום יש בשוק מזרונים המיועדים לא רק לציבור הרחב, אלא גם לנישה של ציבור עם מוגבלויות   וציבור הסובל מבעיות רפואיות, מזרונים אלו יהיו  מותאמים לצרכיהם של אלו הסובלים מבעיות רפואיות ו/או מוגבלים מסיבה כלשהי, ותפקידם יהיה למנוע כאבים, למנוע פצעי לחץ, ועוד.

אלו הם כמה דוגמאות, המראות לנו כיצד גם המזרון הפך למוצר צריכה המותאם אישית לצרכיו של כל אחד ואחד מאתנו, אז אם אתם עומדים בפני רכישת מזרון דעו לכם שאינכם צריכים להתפשר, ואתם יכולים למצוא היום את המזרון המותאם לכם אישית, אם אתם בעלי מידה גבוהה, תוכלו למצוא את המזרון הארוך, ואם אתם מעוננים במזרון העשוי מחומר גלם ספציפי, לא תהיה לכם בעיה למצוא אותו, ואם אתם מתעקשים על מזרון מעוגל לצימר היוקרתי שלכם גם אותו תוכלו למצוא.