עיצוב פנים עבור דירות יוקרה

עיצוב פנים לדירות יוקרה

 ב-20 השנים האחרונות השתנתה מגמת הבנייה במרכז הארץ וערים ראשיות של מדינת ישראל ומדי שנה נבנים יותר ויותר בניינים גורדי שחקים עם דירות יוקרה. וכמובן שבמקביל עלתה הדרישה לעיצוב פנים לדירות היוקרה. עיצוב פנים לדירות יוקרה דורשת השראה, סטייל, טוב טעם, שילוב של תעוזה לצד מתינות, ידע נרחב בעיצוב חללים וכמובן אינטראקציה ושיתוף פעולה מתמיד עם בעלי/דיירי הדירה שיכוונו את העיצוב על פי הטעם האישי שלהם.

במה נבדל עיצוב פנים לדירות יוקרה מעיצוב סטנדרטי?

עיצוב פנים לדירות יוקרה שונה באופן משמעותי מעיצוב דירות סטנדרטיות. דירות היוקרה לרוב בעלות חללים גדולים יותר ועל כן השמיים הם הגבול מבחינה עיצובית. ניתן לעצב באופן מודרני, מינימליסטי, חלק או בסגנון עתיק, באופן המתאים לאזור המגורים (ליד הים או באמצע רחוב סואן). עיצוב פנים לדירות יוקרה מאפשרים לנו המעצבים כניסה לעולם של קדמה טכנולוגית לצד אמנות העיצוב שקיימת כבר מזה אלפי שנים. בתקציבי עיצוב הגיוניים ניתן כיום בתכנון מקדים לאבזר את דירות היוקרה בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הן לעיצוב האקלים בבית והן לעיצוב אזור המטבח והמגורים, כמובן שהאופציות מוצעות ללקוח במסגרת התקציב שעומד ברשותו והוא שנותן את הדעת עליהם.

טרנדים חמים בעיצוב פנים לדירות יוקרה:

אמנם הלקוח הוא זה שבסופו מחליט מה מתאים ומה אופי הדירה שהוא רואה בעיני רוחו וסביב זה נעה אמנות עיצוב הפנים אך אי אפשר להתעלם מן הטרנדים החמים של התקופה בה אנו חיים ובעיקר כשעוסקים בעיצוב פנים לדירות יוקרה בהם תקציבי העיצוב גבוהים יותר מן הרגיל והאפשרויות בלתי מוגבלות. רשימת הטרנדים החמים עבור עיצוב פנים לדירות יוקרה ארוכה אך מבין הנפוצות נמנות:

–        שילוב של עיצוב פנים קלאסי עם טאץ' מודרני.

–        עיצוב בשטחים פתוחים – כלומר איחוד חללים ללא קירות מפרידים לדוגמת פינת אוכל עם חדר מגורים על מנת ליצור חלל בו ניתן לארח מספר אנשים רב וליצור אשליה של חלל גדול אף יותר.

–        עיצוב בעזרת חלונות גדולים: על מנת להכניס קצת מן החוץ פנימה ולהפך, דבר המעצים את תחושת החלל הגדול בתוך הבית.

ב-Han's תוכלו למצוא סגנונות רבים של עיצוב פנים לדירות יוקרה וכמו כן, אנו נייעץ ונתכנן יחד אתכם את העתיד כפי שדמיינתם אותו בעזרת הניסיון והידע הרב שרכשנו לאורך השנים.

בואו לראות דוגמאות עיצוב פנים לדירות יוקרה של Han's ! (מומלץ להוסיף קישור לתמונות בתוך האתר)