הדפסת תמונות על בדים מקנבס

הדפסת תמונות על קנבס היא שיטת הדפסה ייחודית המשמשת בעיקר למתנות. בשיטה זו, מגדילים תמונה רגילה ומדפיסים אותה על בד מיוחד הנקרא קנבס, אשר הינו חזק ועמיד במיוחד והמרקם המיוחד שלו מעניק לתמונה מראה אומנותי ומושך.

בעבר הדפסת תמונות על קנבס הייתה מסובכת יקרה, אולם כיום הדפסת תמונות על קנבס הינה פשוטה וזולה. עובדה זו, בנוסף לאופי המיוחד שבד הקנבס משווה לתמונה, הפכה את הטכניקה לפופולארית ביותר.

מי יכול לבצע הדפסת תמונות על קנבס?

הדרך האופטימאלית לבצע הדפסת תמונות על קנבס היא להסתייע במעבדה מקצועית, שכן רק אנשי מקצוע בתחום הצילום וההדפסה יודעים לבצע הדפסת תמונות על קנבס בצורה נקייה ויפה.

המחירים כיום שווים לכל כיס, ונעים בין ארבעים שקלים לתמונה בגודל של 20 ס"מ, וכמה מאות שקלים בודדות לתמונות ענקיות.

למי מתאימה הדפסה על קנבס?

תמונה מודפסת על קנבס הינה מתנה נפלאה לכל אירוע:

תמונה קבוצתית כזאת עשויה לשמש מזכרת נהדרת באם היא ניתנת לרגל יציאה לפנסיה, תמונת דיוקן יפה המודפסת על קנבס מתאימה ביותר לימי הולדת ותמונה זוגית המונצחת על קנבס תרגש ביותר כמתנה ליום נישואין.

אלו רק שלוש דוגמאות לשימוש רחב שניתן לעשות בהדפסת תמונות על קנבס על מנת לתעד רגעים חשובים ומרגשים בחיים.

טיפ הדפסה קטן ואחרון:

לכל משפחה יש ערימת תמונות הטמונה עמוק בארון צדדי. לעתים רחוקות מביטים בהם ונזכרים ברגעים מתוקים מהעבר, אך רוב הזמן הן נשארות זנוחות.

אם תרצו, תוכלו לדאוג שאת תמונת הקנבס שלכם יראו גם הדורות הבאים במשפחה: לאחר שמבצעים הדפסת תמונות על קנבס, ניתן להוסיף שכבת הגנה שתשמר את התמונה גם בשנים הבאות.

לאתר של רעיונית – רעיונות למתנות ושוברי מתנה לעובדים

https://www.raayonit.co.il/