סרטי תדמית מקצועיים – הפקה וצילום

הפקה וצילום של סרטי תדמית מקצועיים
הפקת סרט תדמית אשר מציג את האדם, העסק או החברה בצורה מחמיאה, בצורה מדוייקת ובהירה , זו ללא ספק הדרך הטובה והיעילה ביותר ליצור היכרות לגולשים ברשת עם אותו הלקוח, ולהרחיב את החשיפה שלו במדיות השונות ובעיקר באינטרנט. האינטרנט חושפת אותנו חדשות לבקרים לדעות אינספור, והרבה פעמים אנו יוצרים לעצמנו בטעות באזז שלילי…,סרט תדמיתי הוא הפתרון האידיאלי להצגת הלקוח: מי הוא, מה המסר אותו הוא מבקש להעביר ומה הוא בעצם מציע.
יהלום סרטי תדמית – הפקת סרטי תדמית מקצועיים
לצד הבנה מעמיקה האפשרויות העומדות בפני הלקוח אנו מנסים להקשיב לצרכים שלו. מטרתם של הסרטים השיווקיים הללו היא להתאים לכל עסק את הפתרון הטוב ביותר עבורו. לייצר עבורו תנועה באז, קול ייחודי ונוכחות.
שירותינו:
• הפקת סרטי תדמית
• הפקת סרטי מוצר
• צילום, בימוי והפקה של סרטי הדרכה
• סרטי קידום מכירות למוצרים עסקים וחברות

לאתר של סטודיו ירדן גת – הפקת סרטי מוצר, סרטי תדמית ועוד

סרט לאינטרנט – סוד השיווק המודרני

המאה ה – 21. קסם האינטרנט ממשיך לפרוץ ולהתפתח. אתרים יפהייפיים נולדים, הרבה אנשים מביעים דעותיהם, המלל והידע רצים ונאגרים.
עצרו רגע!!
כבר קניתם מכונת כביסה?!
טוב, בואו ונעשה תרגיל קטן. אדם שמחפש לרכוש לבייתו מכונת כביסה בעידן האינטרנט, לבטח יתרווח מול המחשב ויתחיל לשוטט בין אתרים של מכונות כביסה. ולפתע – הפלא ופלא, הוא יראה שבאחד מהאתרים בהם הוא מבקר מצוי סרטון תדמיתי לאינטרנט על מכונת כביסה שנראת מסקרנת. בסרטון יש מידע משכנע ביותר על המכונה, על תכנותיה, סגולותיה ועל הריח המופלא שהיא מותירה בבגדים.
ובכן – השאלה הראשונה: יצפה או לא יצפה בסרטון?
לידיעתכם ובאופן חד משמעי – הוא יצפה!! הרי הוא מחפש לרכוש מכונת כביסה והנה מונח לפניו סרטון קליל ופשוט לצפייה שממחיש את מה שהמילה הכתובה לבדה לא מסוגלת לעשות!
השאלה השנייה – ירכוש או לאו?
לשאלה זו אין תשובה חד משמעית, אולם באופן ודאי, כעת הוגדלו הסיכויים משמעותית לרכישת מכונת הכביסה בעקבות הסרטון שהופק לאינטרנט!
ומה המסקנה:
זה לא משנה מה רוצים לקדם, אם מוצר, בית עסק, שרות כלשהוא – סרטון אינטרנטי או סרט לאינטרנט ייתן תשובה ופתרון שרק הוא מסוגל לתת ולא שום מדיה פרסומית מקבילה או אחרת. זהו כוחו האמיתי של הפרסום באינטרנט בעידן בוא אנו נמצאים. פשוט, להפיק סרטון תדמית לאינטרנט.: סרט לאינטרנט שעושה עבורכם את כל עבודת השיווק.
בהצלחה!