מכונות קפה מתוצרת יצרנית הקפה  –  Saeco

מכונות אספרסו מתוצרת יצרנית הקפה האיטלקית   סאקו – Saeco

יצרנית הקפה  –  Saeco

חברת Saeco האיטלקית, פועלת זה 26 שנים בתחום המחקר, הייצור והשיווק של מכונות קפה לשימוש ביתי ומקצועי. החברה החלה את דרכה באיטליה כעסק מקומי, אך הלכה וצמחה במהלך השנים לחברת ענק בין לאומית. החברה הציבה בראש סדר עדיפויותיה את המטרה כי יש לפתח מוצרים בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוח תוך שמירה על חדשנות, איכות ומצוינות ללא פשרות – כל זאת תוך כדי שימוש בטכנולוגיות חדשניות. בזכות זאת הצליחה Saeco לבסס את מעמדה בעולם, והיא נחשבת כיום לאחת מחברות הקפה המובילות בעולם.

ידוע לכל כי הכנת קפה איכותי תלויה במספר מרכיבים בסיסים, ובהם: איכות תערובת הקפה, תהליך קליית הקפה, איכות המים. יחד עם זאת, יש לזכור כי תפקידה של מכונות הקפה איתה לבסוף נפיק את התוצר הסופי, משחקת תפקיד חשוב ביותר.

חברת סאקו מייצרת סוגים שונים של מכונות קפה. קו המוצרים המוביל של המכונות הביתיות בסאקו כולל בעיקר שתי סוגי מכונות קפה:

  • מכונת קפה אוטומטית – הפשטות והיעילות של קו מכונות הקפה האוטומטיות הוא מה שקוסם לרבים מהלקוחות אשר בוחרים במכונות קפה אלו. כל אשר נחוץ להכנת כוס קפה משובחת הוא לחיצת כפתור וכל השאר יתבצע מעצמו.
  • מכונת קפה ידנית – מכונות קפה אלו מיועדות לחובבי קפה ואניני טעם המעוניינים בשליטה מרבית על הליך הכנת הקפה שלהם.

קו המכונות המקביל למכונות הקפה הביתיות הוא קו מכונות הקפה המקצועיות המכיל:

  • מכונת קפה ידניות –  מכונות הקפה הידניות מקו המוצרים (Aroma) עשויות מחומרים משובחים ובטכנולוגיה  מתקדמת ביותר ונועדו להכנת כמות רבה של ספלי קפה בזמן קצר.
  • מכונת קפה סופר אוטומטית – מכונות תעשייתיות הפועלות בלחיצת כפתור ומיועדות להכנת ספלי קפה בכמות רבה.

לקריאה נוספת על מכונות קפה ואספרסו לבית

מאז היווסדה בשנת אלף תשע מאות שמונים ואחת, תרמה חברת Saeco רבות להתפתחות טכנולוגיית הכנת הקפה, ואף רשמה לעצמה את ההישג המרשים של ייצור מכונת הקפה הביתית הראשונה, מה שהכניס את החברה לספר השיאים של גינס. מסתמן כי בשנים הקרובות תמשיך החברה עטורת השבחים בקידום התחום אל עבר פיתוחים של מוצרים פורצי דרך.