משלוחי פרחים – איך להרכיב זר פרחים אידיאלי

משלוחי פרחים – שלל ריחות צבעוניים

גם כאשר כולנו נמצאים כיום בעידן של גאדג'טים משוכללים, עדיין משלוחי פרחים הם אחת המתנות שתמיד יצליחו לרגש כל אחד מאיתנו. לשילוב המנצח של מראה וניחוח תמיד יהיה אפקט שאף גאדג'ט לא יוכל לשחזר. אי אפשר להתחרות בתחושה שמעניקים כמה פרחים יפים שמסודרים בטוב טעם, והרבה פעמים יכול משלוח פרחים אחד לגבור על אינספור מתנות יקרות אחרות ולהצליח לגעת בלב מקבל המתנה בצורה יוצאת דופן. בין אם מדובר ביום הולדת, יום נישואין, חג או כל אירוע משמח אחר, האופציה של משלוחי פרחים היא הפתרון האידיאלי.

למידע ולהזמנות באתר של חנות הפרחים ורדים ועוד המובילה בצפון

משלוחי פרחים – כיצד מרכיבים את הזר האידיאלי?

באופן טבעי המרכיב החשוב ביותר במשלוח הוא הפרחים עצמם, והמשימה המרכזית אשר עומדת בפני כל מי שמבקש לשלוח פרחים היא בחירה נכונה של הפרחים. ישנם מקרים בהם מדובר במשימה קלה יחסית, למשל כאשר שולחים פרחים לבן זוג אהוב או לאדם קרוב אשר יודעים את טעמם האישי. אך פעמים רבות משלוחי פרחים מיועדים דווקא לאנשים שלא בהכרח מוכרים לנו עד כדי כך, ובמקרים כאלה כדאי "ללכת על בטוח". אפשר למשל לבחור בפרחים שיש להם מסורת ארוכה של הצלחה כגון ורדים או סחלבים, אשר אף פעם לא מפספסים. אפשרות נוספת היא ליצור זר שמאגד בתוכו סוגים רבים של פרחים, ובמקרה כזה רוב הסיכויים שהוא יכלול גם פרחים אשר אהובים על מקבל המשלוח.

תוספות מיוחדות לזר הפרחים שהזמנתם

אך בנוסף לבחירת הפרחים עצמם אפשר ליצור משלוח מוצלח גם באמצעות אביזרים נלווים, כגון עציצים או אגרטלים. בנוסף לכך, חנויות פרחים רבות מעניקות שירותים נוספים מעבר למשלוח של זר פרחים רגיל, ומומלץ מאוד להתעניין באפשרויות המוצעות. כך למשל, משלוחי פרחים רבים יכולים להכיל מלבד הפרחים גם "פינוקים" כמו בקבוק יין או חפיסת שוקולד, אשר תמיד מצליחים להפתיע ולהשלים את החוויה. זאת בנוסף כמובן לכרטיסי ברכה מכל המינים והסוגים אותם ניתן לצרף, כאשר בבחירת הכרטיס ישנה התייחסות אישית למקבל המשלוח ולטעמו. ולמי שרוצה לרגש אף יותר תמיד ישנה האופציה של כרטיסים מאויירים, בלונים המצורפים למשלוח, ועוד תוספות רבות שיכולות להפוך משלוחי פרחים למתנה מפתיעה ומרגשת.

חנות פרחים ביקנעם – ליחצו כאן

טיפים להתמודדות עם אלרגיה לפרחים